Anonimus22.05.2026, 20:59:33No.484[Reply]Bardzo mnie wkurwiają plany ogólne. Jebana unia europejska zabiera mi wolnośćAnonimus22.05.2026, 22:57:55No.485[Reply]Unia Europejska (specjaknie z wielkiej) jest dla mnie najlepsza :3Anonimus24.05.2026, 17:03:17No.509[Reply]KOCHAM UNIE EUROPEJSKĄ