Anonimus1772151111418369136.jpg · 84 KB21.05.2026, 22:29:50No.469[Reply]mleko od krowy jest okejAnonimus21.05.2026, 22:34:06No.470[Reply]najlepsze jest niepasteryzowaneAnonimus[op]21.05.2026, 22:44:42No.472[Reply]a jakie lubił paweł bednarzAnonimus24.05.2026, 17:04:13No.510[Reply]dlaczego paweł bednarz nie może wypić mleka prosto od krowy?Anonimus24.05.2026, 17:04:30No.511[Reply]bo nie żyje xD