>kto tutaj adminuje?
ja
>są jakieś zasady?
sperma dozwolona wylacznie o ile uznam ja za estetyczna badz ciekawa z antropologicznego punktu widzenia. staramy sie szanowac fakt ze jest to forum anonimowe
>po co ten hen powstał?
po prostu chcialem wykucowac czana
>z kim trzymamy, a z kim mamy tak zwaną kosę?
z nikim, jestesmy neutralni
ogolnie to zasady sa dosyc luzne. w duzym skrocie mozna powiedziec ze malpiszon to taki karaczan ale w lepszym stylu i zlozony z lepszych ludzi