AnonimusF_u60oaWYAA2322.jpg · 165 KB15.05.2026, 23:52:05No.374[Reply]jak sobie radzicie z normikami>>381 Anonimus16.05.2026, 00:34:25No.379[Reply]nie rozmawiam xDAnonimus16.05.2026, 01:35:11No.381[Reply]>>374 z domu nie wychodze, nie rozmawiam, t neetAnonimuswkurwiona zaba.jpg · 87 KB16.05.2026, 20:23:03No.406[Reply]normictwo, normictwo nam dokucza