nigdzie, z tych jebanych serwisów żydowskich tego parcha zuckerberga w ogóle nie należy korzystać, to są serwisy bandyckie, łamią prawo polskie, unijne i międzynarodowe
należy z nich nie korzystać, wyśmiewać je, namawiać gojów do porzucenia ich i nie używania, należy nagłaśniać łamanie prawa przez zarząd Meta Poland i ich pracowników oraz domagać się ich zatrzymania oraz aresztowania i przedstawienia im zarzutów przez prokuratuę