poprawiłem miniaturki, zoptymalizowalem troche serwerek cachuje html kazdego posta zamiast budowac na serwerku od nowa przy kazdym gecie
w dodatku rate limity dla uzytkownikow z dobrym staniem posty starsze niz 7 dni, brak bana przez ostatnie 7 dni sa o polowe nizsze, w sensie mozna szybciej odpowiadac i zakladac nowe tematy