YouTube · catbox.moe · desu.si · fileditch (mp4, webm, jpg, png, gif, webp)

Online (unique IPs):


AnonimusNo.471[Reply]
throw("up") /<img

przybłęda hijor takie pytania mam aktualnie >kto tutaj adminuje? >są jakieś zasady? >po to ten hen powstał? >z kim trzymamy, a z kim mamy tak zwaną kosę?
>kto tutaj adminuje? ja >są jakieś zasady? sperma dozwolona wylacznie o ile uznam ja za estetyczna badz ciekawa z antropologicznego punktu widzenia. staramy sie szanowac fakt ze jest to forum anonimowe >po co ten hen powstał? po prostu chcialem wykucowac czana >z kim trzymamy, a z kim mamy tak zwaną kosę? z nikim, jestesmy neutralni ogolnie to zasady sa dosyc luzne. w duzym skrocie mozna powiedziec ze malpiszon to taki karaczan ale w lepszym stylu i zlozony z lepszych ludzi
>ja może byś się przedstawił? co to za maniery? >po prostu chcialem wykucowac czana a co to za problem jak ma się ai i gotowe rzeczy? >z nikim, jestesmy neutralni to bardzo niedobrze. nienawidzę kara i chciałoby się czasem zrobic jakiś rajd czy coś, albo inne zasrać. bycie neutralnym jest dla pizd. jesteś pizdą? >ogolnie to zasady sa dosyc luzne oby. czas jednak pokaże... >to taki karaczan ale w lepszym stylu i zlozony z lepszych ludzi >to taki karachan ja pierdolę


>?limit=666 dalej 10 wątków op tego chana to gej
AnonimusNo.462[Reply]
zbyt zachlanny jestes, https://malpiszon.lol/b?limit=100 to protip

AnonimusNo.457[Reply]
>>455 ehhhh znowu do kolchozu trzeba isc

jak rozkręcić czana >zakładaj po kilka tematów dziennie, kurwa codziennie, nie masz pomysłu to idź na szambo po inspirację, zadawaj pytania, postuj newsy >odpisuj dosłownie na wszystko >załóż nitkę w której będziesz coś dumpował co jakiś czas w sumie tyle pozdrawiam
13% użytkowników odpowiada za 90% postów na chenie

Fabryka małp Fabryka psów Rezerwat dzikich stworzeń

anoni nieironicznie sie boje mamy wrzesien a temperatury sa kurwa niskie, zawsze było to słynne babie lato i enjoy drugie wakacje we wrześniu czy to ostateczna KOMPROMITACJA CWELA polskiego cwela i tym razem dopierdoli taka zima stulecia, że po prostu ludzie będą zamarzać?coś mi sie wydaje ze tym razem bedzie od skurwysyna sniegu, za długo nie padało porządnie, srаm psa jak sra.
>>441 leki wez

guwno? mam jej w dupie [cool]
AnonimusNo.436[Reply]
ja sie was nie boje bo mam w dupie naboje
AnonimusNo.440[Reply]
>>436 a naboje wystrzelily i ci dupe osmalily

dostalem bana na kara na 7 dni za jednokrotne zapostowanie linku do malpiszona xD kpina cyrk
AnonimusNo.438[Reply]
nic nowego na tej parodii chana najważniejsze że ukrocwel sobie spamuje w najlepsze ale jego nie można zbanować, bo ma popularny zakres też miej popularny zakres opie, to ciebie nie będą banować
parodia czana po 15 latach lurku postanowila sie na mnie wysrac dodajac jakis guwnoskrypt wyjebujacy na wykop ktorego najlepsza przegladarka brave nie jest w stanie bloknac bo nie jest dolaczany z osobnego pliku